Domain + Hosting + E-posta + Wordpress Tema | 1999 TL'den başlayan fiyatlar ile

İade & İptal Politikası

Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. İade ve iptal politikamız, müşterilerimizin haklarını korumak ve hizmetlerimizi güvenilir bir şekilde sunmak için oluşturulmuştur.

Yazılım ve Domain Hizmetleri: Yazılım lisansları ve domain satın alımları için iade veya iptal işlemleri mevcut değildir. Satın alınan yazılım lisansları ve domainler hemen etkinleştirilir ve iade edilemez.

Hosting Hizmetleri: Hosting paketlerimizde yıllık abonelikler için ilk 30 gün içerisinde iade yapılabilir. İptal talebiniz, satın alma tarihinden itibaren 30 gün içerisinde bize iletilmelidir. İptal talebiniz sonrasında, hosting hizmetlerimizden yararlanılan süre için herhangi bir iade yapılmayacaktır.

İptal talebinizi gerçekleştirmek için lütfen [müşteri hizmetleri e-posta adresi] adresine e-posta gönderiniz ve talebinizi detaylandırınız. İptal işlemi, talebinizin alınmasını takiben en kısa sürede işleme konacaktır.

ShentaWp Ayar
Duyuru

Tüm scriptlerimiz’de, 1 ay boyunca %10 indirim kampanyamız başladı. Şimdi üye olun, sepete ekleyin, ödeyin ve 5 dakika’da kurulum yapın!